sport

Najnowsza w portfolio Huawei inteligentna opaska sportowa, Huawei Band 6, dostępna jest od dzisiaj do 25 kwietnia w atrakcyjnej ofercie w rekomendowanej cenie 199 zł. W opasce zastosowano duży ekran 1,47 cala oraz wydajną baterię, dzięki której urządzenie może pracować nawet do dwóch tygodni na jednym ładowaniu. Huawei Band 6 umożliwia m.in. całodobowy monitoring natlenienia krwi SpO2, analizę tętna, a także pomiar efektów treningów. Konsumenci mogą wybierać między dwoma kolorami opaski, różowym i czarnym.

Huawei Band 6 w atrakcyjnej ofercie dostępny jest w sklepie internetowym huawei.pl, w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia (z powodu obostrzeń związanych z pandemią, sklep jest tymczasowo zamknięty), w sklepach Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD, Komputronik, Decathlon i x-kom. Oferta może różnić się w zależności od partnerów, szczegóły dostępne są w sklepach. Regularna sprzedaż nowej opaski ruszy 26 kwietnia.

Duży wyświetlacz FullView

Nowy Huawei Band 6 został wyposażony w dotykowy ekran AMOLED o przekątnej 1,47 cala, który jest aż o 148 procent większy od wyświetlacza zastosowanego w poprzedniej wersji urządzenia – Huawei Band 4. Wysokie wrażenia wizualne potęguje również zastosowanie cienkich ramek wokół wyświetlacza. Wyraziste kolory i duży kontrast dodatkowo poprawiają widoczność i czytelność.

Zdrowie i sport pod kontrolą

Huawei Band 6 to opaska sportowa, która umożliwia całodniowy monitoring natlenienia krwi SpO2. W przypadku zarejestrowania nieprawidłowych wartości, np. saturacji krwi niższej niż 90%, urządzenie automatycznie powiadomi użytkownika, włączając alarm dźwiękowy. W nowej opasce zastosowano technologię Huawei TruSeenTM 4.0, wspomaganą przez algorytmy sztucznej inteligencji, która umożliwia monitorowanie tętna w czasie rzeczywistym. Gdy puls zaczyna rosnąć i zbyt długo pozostaje wysoki, urządzenie powiadomi o tym użytkownika. Opaska pozwala również kontrolować poziom stresu oraz cykl menstruacyjny.

Ponadto, Huawei Band 6 oferuje 11 profesjonalnych planów treningowych, które można wykonać samodzielnie w domu oraz na zewnątrz. Użytkownik może wybierać spośród bazy 85 dedykowanych trybów sportowych, m.in. biegi, jazda na rowerze, orbitrek czy pływanie, które umożliwiają dokładny pomiar efektów danego treningu. Wszystkie dane gromadzone są w aplikacji Huawei Zdrowie, która umożliwia również monitorowanie i analizę wszystkich zbieranych przez opaskę parametrów.

Wydajna bateria

Huawei Band 6 wyposażony jest w wydajny procesor oraz zaawansowane algorytmy oszczędzania energii. Urządzenie po jednym pełnym naładowaniu działa nawet do dwóch tygodni. Co więcej, opaska obsługuje szybkie ładowanie za pomocą ładowarki magnetycznej – już pięć minut ładowania pozwala na korzystanie z urządzenia przez dwa dni.

Osobisty asystent

Huawei Band 6 pełni również funkcję osobistego asystenta – przypomina o aktywnościach, połączeniach, wiadomościach SMS, powiadomieniach, pozwala również znaleźć smartfon dzięki funkcji „Znajdź telefon”. Dzięki opasce można sterować odtwarzaniem muzyki na słuchawkach sparowanych ze smartfonem, urządzenie może też służyć jako wyzwalacz aparatu fotograficznego w telefonie.

Dodaj komentarz