kreatywność

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet, a wraz z nim poszukiwania prezentu idealnego. Najlepiej takiego, który zapadnie głęboko w pamięć i będzie czymś więcej niż klasyczny bukiet kwiatów. Lot w chmurach, czterogodzinna podróż do Japonii czy projekt własnego kosmetyku? To z całą pewnością oryginalne propozycje, które tylko z pozoru brzmią nierealnie. Poniżej kilka podpowiedzi na to, jak sprawić zaskakujący prezent, który zachwyci każdą kobietę, niezależnie czy będzie to mama, córka czy życiowa wybranka.

– Najważniejsza kwestia to odpowiednie dopasowanie prezentu do obdarowywanej. Innymi kryteriami kierujemy się wybierając upominek dla żony, innymi – dla córki czy mamy. Cel jest jednak zawsze ten sam: docenić rolę wyjątkowych kobiet w naszym życiu oraz wszystko to, co im zawdzięczamy. Najlepszą podzięką za ich wkład w naszą codzienność będzie podarunek w postaci niezwykłego przeżycia, które zostanie w pamięci na dłużej – mówi Mariusz Krawczyński z firmy Wyjątkowy Prezent.

Zamknij oczy, smakuj nieznane

Wiele par podczas świętowania wybiera wyjście do kina i na kolację. Tymczasem bardzo łatwo „podrasować” wspólny wieczór nadając mu zupełnie nowego oblicza. Świetnym pomysłem może być degustacja wina w ciemności. Gdy wzrok przestaje pełnić rolę naszego wiodącego zmysłu, odbiór bodźców smakowych płynących ze spożywania wina nabiera zupełnie innego charakteru. Specjalnie wyselekcjonowane przez sommeliera propozycje zaskoczą dotychczas niewyczuwalnymi nutami, wprawią w romantyczny nastrój i zachwycą obdarowaną kobietę.

Sztuka bujania w obłokach

W świecie przepełnionym pośpiechem, obowiązkami domowymi i pracą warto czasem zatrzymać się, a nawet… oderwać od ziemi. Umożliwia to voucher na romantyczny lot widokowy dla dwojga. Dzięki niemu każdy mężczyzna będzie w stanie (dosłownie) przychylić nieba ważnej w jego życiu kobiecie. W ramach vouchera para ma możliwość wzbicia się w powietrze o zachodzie słońca i podziwiania zapierających dech w piersiach widoków przy lampce wina i czekoladkach. Prezent wysokich lotów sprawi, że niepoprawne marzycielki będą w siódmym niebie.

Lustereczko, powiedz przecie…

Nic tak nie poprawia kobiecie samopoczucia, jak świadomość, że wygląda jak milion dolarów. Wykonanie perfekcyjnego makijażu to nie lada wyzwanie. Świetnym doświadczeniem łączącym w sobie rozrywkę, edukację i relaks może być indywidualny kurs makijażu, podczas którego obdarowana kobieta dostanie szansę zagłębienia się w tajniki dziennego i wieczorowego make-up’u. Poza technikami malowania, profesjonalna wizażystka dobierze idealne odcienie i typy makijażu. Pod koniec kursu jest możliwość zestawienia zdjęć „przed” i „po” – uwieczniona na nich zmiana wprawi każdą kobietę w doskonały humor.

Spersonalizowana szminka

Wydaje Ci się, że Twoja kobieta poznała już wszystkie tajemnice makijażu i nic jej w tym temacie nie zaskoczy? Niech więc dowie się, że może stworzyć unikalną szminkę tylko dla siebie, a jej usta same rozciągną się w uśmiechu. Możliwość wykreowania własnego, spersonalizowanego balsamu do ust to nie lada gratka dla kobiety, która ceni kreatywność i posiada zmysł wizjonerski. Proces rozpoczyna się od konsultacji z profesjonalistami, którzy zadbają o odpowiednią pielęgnację ust. Następnie obdarowana ma możliwość zaprojektowania swojej wymarzonej szminki – od wyboru bazy, koloru, po wykończenie, a nawet zapach i smak.

Kulinarna wyprawa do Japonii

Częste podróże to coś, na co mało kto może sobie pozwolić, zwłaszcza gdy są to podróże odległe i egzotyczne. Nic jednak trudnego w tym, by odległe zakątki świata poznawać poprzez wojaże kulinarne. Sposób ten jest nie tylko łatwy, ale też smaczny i nie zawsze wymagający wychodzenia do restauracji. Powszechnie wiadomo, że nic tak nie zbliża, jak wspólne gotowanie. Jeśli więc bliska Ci kobieta ma w sobie żyłkę odkrywcy, zaproś ją do odkrywania Japonii i wspólne przygotowywanie sushi. Prezent w postaci kursu to nie tylko warsztaty kulinarne, lecz również zasady japońskiej etykiety oraz rys historyczny potrawy. Wspólne poznawanie sekretów sushi zapewni Wam świetną rozrywkę, a każdy jego kęs będzie jak podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni.

Dodaj komentarz