oferty wakacyjne

Nie ma wątpliwości co do tego, że nawet pandemia nie zmieniła przyzwyczajeń Polaków. Wciąż lubimy spędzać wczasy za granicą. Oto trzy ulubione kierunki wybierane w 2021 na wyjazd wakacyjny.

Egipt

Ogromną zaletą Egiptu jest przede wszystkim gwarantowana dobra pogoda nawet poza sezonem wakacyjnym. Nawet wybierając się jesienią lub początkiem zimy można liczyć na temperatury osiągające blisko 25 stopni Celsjusza. Nie ma się więc czemu dziwić, że wakacje w Egipcie upodobało sobie tyle osób.

Wybierając się po raz pierwszy do tego kraju warto wybrać wakacje w Marsa Alam. To miejscowość wypoczynkowa, która znajduje się bezpośrednio nad Morzem Czerwonym i stąd można najszybciej dotrzeć do największych atrakcji Egiptu, między innymi do Luksoru lub zwiedzić Dolinę Królów.

Czytaj także:  https://ziemialodzka.pl/hiszpania-2021-gratka-dla-milosnikow-plazowania/

Hiszpania

Hiszpania to kraj, który upodobały sobie zwłaszcza osoby, które oprócz wylegiwania się na plaży uwielbiają rozrywkowe rytmy i niekończące się imprezy oraz niezapomniane festiwale. Nie ma wątpliwości co do tego, że mieszkańcy tego kraju to naród wesoły i rozrywkowy. W miastach w których pojawiają się turyści można usłyszeć charakterystyczną muzykę flamenco, skosztować szerokiej gamy tradycyjnych potraw oraz rozkoszować się unikatowym smakiem lokalnego wina.

Jest to jeden z krajów, który przywiązuje ogromną wagę do turystyki. Więc nie powinno dziwić, że co roku powstają coraz to bardziej pomysłowe atrakcje, baseny, restauracje i hotele. Miliony turystów nie tylko z Polski, którzy przyjeżdżają tutaj z roku na rok nie mogą się w tej kwestii mylić.

Grecja

Polacy bardzo często wybierają Grecję. Jedną z wielu zalet jest przede wszystkim cena, która jest bardzo konkurencyjna pod względem wysokiej jakości hoteli dostępnych w ofertach wyjazdów wakacyjnych. Należy też podkreślić, że kraj ten cieszy się ogromną popularnością ze względu na długą historię i co się z tym wiąże – z ogromem zabytków, które idealnie wkomponowują się zarówno w krajobraz, jak i znajdujące się tutaj nowoczesne kurorty. Nie można narzekać na nudę, ponieważ oprócz tradycyjnego wypoczynku na plaży coraz więcej osób wybiera się na wycieczki z przewodnikiem, aby podziwiać tutejsze pomniki kultury.

Grecja kontynentalna cieszy się dużą popularnością, ale coraz więcej osób preferuje także liczne wyspy, które mają swój niepowtarzalny urok i klimat. Wśród najczęściej odwiedzanych warto wymienić między innymi Kretę, Rodos, Zakynthos i Korfu.

Na wakacje warto wybrać się z dobrym i sprawdzonym biurem podróży, na przykład z https://www.traveligo.pl/.

Dodaj komentarz