meski weekend

Od 14 lat na całym świecie panowie w różnym wieku zapuszczają w listopadzie wąsy, by zachęcać innych do rozmów o męskim zdrowiu. Galeria Sfera przyłącza się do tej globalnej akcji, organizując wspólnie z fundacją Movember Polska w pierwszy weekend listopada Męski Weekend.

Dni 3 i 4 listopada br. w bielskim centrum handlowym dedykowane będą w całości panom. W sobotę w sposób szczególny skupimy się na profilaktyce nowotworowej wśród mężczyzn. Tego dnia zapraszamy panów w wieku od 18 do 35 do udziału w badaniach USG jąder, a pozostałych mężczyzn do rozmów z ekspertami na temat męskiego zdrowia – mówi Jakub Kajdaniuk, Koordynator kampanii Movember Polska.

Zaplanowanych atrakcji jest jednak o wiele więcej

Fanom technologii spodoba się z pewnością strefa Xbox. Dla najmłodszych przygotowano kurs robienia sushi. Wszystkie stanowiska ulokowane będą w Galerii II.

W tym samym miejscu na dwa dni zostanie stworzona strefa barbera. Skorzystają z niej klienci, którzy w najbliższy weekend zrobią zakupy w Galerii Sfera za min. 50 zł i przedstawią paragon w punkcie obsługi promocji. Zaplanowane są także warsztaty DJ-skie. Miłośników motoryzacji z kolei zachwycą z pewnością 3 niezwykłe oldtimery, które staną na placu przed Galerią II i jeden z niezwykle nowoczesnych samochodów TESLI.

Mamy nadzieję, że dla wielu naszych klientów weekendowa akcja będzie pierwszym krokiem do wyrobienia w sobie dobrych nawyków i zainteresowania się profilaktyką męskich chorób. Przy okazji chcielibyśmy przypomnieć też wszystkim panom, że Galeria Sfera to miejsce także dla nich, pełne sklepów i punktów usługowych z ciekawą ofertą dla mężczyzn w różnym wieku – wyjaśnia Magdalena Wawrzyniak, Menadżer ds. Marketingu Galerii Sfera.

Dodaj komentarz