gadzety do komputera

Gry komputerowe to jedna z Twoich pasji. Lubisz czasem odpalić kompa, zresetować się i zagrać w jakąś fajną gierkę. A może Twój kumpel jest zapalonym graczem i szukasz dla niego idealnego prezentu urodzinowego? Poznaj fajne gadżety dla graczy. Niektóre z nich mogą cię zaskoczyć.

Fotel gamingowy

Fotel gamingowy czy zwykły fotel do biurka to podstawa podstawy. Fotel gamingowy to taki gadżet do pokoju gracza, którego nie może zabraknąć. Ma on zapewnić prawidłowe wygięcie kręgosłupa, w celu uniknięci wad postawy czy bólu pleców. W sklepach znajdziesz szeroki wybór foteli, od tych zwykłych po te, które mają opcję wentylacji i chłodzenia. Najważniejszy jest jednak komfort, dlatego wybierz taki fotel gamingowy, aby wygodnie ci się w nim siedziało.

Opaska zakładana na stopę dla graczy

Czy słyszałeś o opasce na stopę dla graczy? Dzięki niej możesz grać rękoma, ale też stopą, zyskując przewagę nad innymi graczami. Nogą możesz wykonywać cztery gesty: w przód, w tył, w prawo oraz w lewo. Zaskoczony? Te opaski to idealne gadżety do pokoju gracza. Od teraz możesz wykonywać więcej czynności jednocześnie!

Podkładki chłodzące pod laptopa

Każdy doświadczony gracz komputerowy wie, że podczas gry laptop nadmiernie się nagrzewa. Dlatego podkładki chłodzące to akcesoria gamingowe, które na pewno przydadzą się graczom, którzy są posiadaczami laptopa gamingowego. Taka podkładka podłączana jest do laptopa za pomocą kabla USB. Umieszczone w niej wentylatory są w stanie obniżyć temperaturę nawet o 10 stopni Celcjusza.

Myszka bezprzewodowa dla graczy

Myszki bezprzewodowe do laptopa to fajne gadżety dla graczy. Przede wszystkim dlatego, że są wygodniejsze w użytkowaniu – nie trzeba ich podłączać dodatkowym kablem, który by się plątał i tworzył niepotrzebny bałagan na biurku. Wbrew pozorom właśnie z tego względu wielu graczy komputerowych wybiera myszki bezprzewodowe.

Podkładka gamingowa duża

Podkładka gamingowa na całe biurko to marzenie niejednego gracza. Zapewniają maksymalną przestrzeń na ruch myszką – to pierwsza i jedna z najważniejszych zalet tej podkładki. Druga zaleta bardziej dotyczy estetyki biurka. Dzięki niej przestrzeń strefy gamingowej będzie jednolita i będzie ładnie się prezentować Podkładki gamingowe na całe biurko to akcesoria gamingowe, które mogą posiadać podświetlenie – to kolejny walor estetyczny tego gadżetu.

Wyżej wymienione gadżety dla do pokoju gracza to nie wszystko. Dobry sprzęt gamingowy powinien obejmować takie akcesoria jak klawiatura gamingowa, głośniki czy choćby słuchawki. Patrząc pod kątem konsoli warto wymienić dobre kontrolery czy stację ładowania do padów.

Dodaj komentarz