wieczor kawalerski

Stało się, Twój najlepszy kumpel za kilka tygodni bierze ślub, a ty jesteś odpowiedzialny za organizację wieczoru kawalerskiego. Kompletnie nie masz pomysłu, jak się do tego zabrać, a przecież chcesz, aby ta wyjątkowa impreza została w pamięci przyszłego męża na zawsze. Oto pomysły na kawalerski wieczór, które zaskoczą pana młodego jak i zaproszonych gości.

Wieczór kawalerski pomysły

To od czego powinieneś zacząć, to przede wszystkim od analizy hobby przyszłego męża. Nie ma opcji, aby wieczór kawalerski tematycznie związany z zainteresowaniami Twojego przyjaciela nie przypadł mu do gustu. Czasami pan młody ma już wizję tego wieczoru – w takim przypadku najlepiej jest uszanować jego pomysł.

Zacznijmy od tego, gdzie pójść na wieczór kawalerki

Na wieczór kawalerski możecie wybrać się do waszego ulubionego klubu, pubu czy restauracji. Wieczór kawalerski w plenerze? Dlaczego nie. Dobrym rozwiązaniem będzie zorganizowanie grill bądź ogniska, co pomoże obniżyć koszty, jeśli nie masz zbyt dużego budżetu. Pamiętaj, aby wydatki uzgodnić z pozostałymi gośćmi.

A może weekend kawalerski

Jeżeli chcesz zorganizować kawalerskie trochę inaczej, w kompletnie innej scenerii, oderwać się trochę od miejsc, które już znacie, pomysłem wartym uwagi będzie wyjazd na weekend. Wiązać się będzie to z dodatkowymi kosztami oraz organizacją noclegu. Wybierając idealne miejsce na wieczór kawalerski, postaw na takie, które mają do zaoferowania wiele turystycznych atrakcji.

Coś dla aktywnych i odważnych

Pan młody to człowiek aktywny, który lubi wprowadzić do swojego życia nutkę adrenaliny. Wiesz, że nie spodoba mu się zwykłe wyjście do pubu czy grill na działce. Nadal nie masz pomysłu, jak zorganizować kawalerskie. Możesz zapewnić mu świetną rozrywkę na przykład zabierając go na strzelnicę, na gokarty, czy paintballa. Dla bardziej odważnych śmiałków możesz pokusić się o lot balonem, skok na bungee albo lot motolotnią.

Unikaj tych błędów podczas organizacji tej imprezy

Unikaj jednoznacznych sytuacji. Niektóre dość popularne zabawy na kawalerskim mogą przekraczać pewne granice moralne. Na przykład damski striptiz, pomimo twoich dobrych intencji, może zniesmaczyć pana młodego.

Gdziekolwiek odbędzie się wieczór kawalerski, zadbaj o posiłki. Nie chcesz chyba, aby zaproszeni goście i pan młody byli głodni.

Zawsze miej dodatkową gotówkę przy sobie. Nigdy nie wiadomo, jakie nieprzewidziane wydatki mogą się pojawić.

I ostatnia rada – planując wieczór kawalerski lepiej wybrać kilka atrakcji niż naładować go ogromem zabaw i pomysłów. Po pierwsze będzie to dość kosztowne, a po drugie sprawi, że szybciej będziecie zmęczeni.

Dodaj komentarz