gadzety do auta

Dla niektórych facetów samochód może być wszystkim. Dbają o niego, dokupując różne praktyczne, ale też ciekawe gadżety. Nic dziwnego, każdy z nas lubi ułatwiać sobie życie, dlaczego więc mielibyśmy nie wyposażyć naszego auta w coś, co pomoże w codziennej jeździe. Akcesoria do samochodu dla faceta to także świetny pomysł, na przykład na prezent urodzinowy.

Lokalizator do kluczy

Ile razy byłeś w sytuacji, w której nie mogłeś znaleźć kluczyków do auta? Przecież pamiętasz, że odkładałeś je na komodzie. Dlaczego jakimś cudem zniknęły? Zaczynasz się zastanawiać, czy przypadkiem ich nie zgubiłeś, dochodzi stres i frustracja, bo nie możesz ich znaleźć. Z pomocą przyjdzie ci lokalizator do kluczy, który należy połączyć z telefonem. Na rynku dostaniemy wiele modeli tego sprytnego urządzenia.

Samochodowy uchwyt na telefon

Trzeba tutaj podkreślić najważniejszą kwestię – używanie telefonu podczas jazdy samochodem jest niebezpieczne i trzeba ograniczyć je do minimum. Ale zdarzają się takie sytuacje, kiedy musimy odebrać ważny telefon. Zamiast szukać go w kieszeni czy plecaku można przyczepić go do uchwytu samochodowego. Samochodowy uchwyt na telefon to ciekawy gadżet do samochodu z jeszcze jednego względu. W naszych smartfonach dość często posiadamy nawigację, dlatego jeśli przymocujesz taki uchwyt do przedniej szyby, będziesz miał idealny pogląd na trasę.

Jeśli już o uchwytach mowa, fajnym gadżetem okaże się również samochodowy uchwyt na kubek. W czasie długich podróży na pewno będziesz miał ochotę napić się pysznej kawki – z takim uchwytem będziesz miał gdzie odstawić kubek.

Pisak do karoserii

Zauważyłeś na karoserii swojego auta drobne rysy i otarcia? Na to również znajdzie się rozwiązanie, a jest nim pisak do karoserii. Taka kredka na rysy pozwoli pozbyć się delikatnych zadrapań oraz rys. Dzięki temu, że ma kształt pisaka, jest łatwa w użytkowaniu i zmieści się w każdym aucie. Jedyne, co musisz zrobić, to zamalować rysę pisakiem, a promienie słoneczne utwardzą Twoją aplikacje. Od teraz drobne zarysowania nie będą kuły w oczy!

Kompresor samochodowy do zapalniczki

Czy przytrafiła Ci się kiedyś sytuacja, w której opona Twojego auta wymagała reanimacji? Aby zaoszczędzić sobie problemów z dojechaniem do najbliżej wulkanizacji, przemyśl zakup mini kompresora samochodowego zasilanego z gniazdka zapalniczki. Ten gadżet sprawdzi się również podczas letnich wyjazdów, aby napompować materac czy akcesoria do wody. Co więcej tego typu dodatki do auta możesz spokojnie przechowywać w bagażniku.

Dodaj komentarz