meskie perfumy

Zapach to element wizerunku, który w dużym stopniu definiuje człowieka. Jest dopełnieniem osobowości i naszego stylu. Odpowiednio dobrany zapach zwiększa naszą atrakcyjność, sprawiając, że czujemy się pewniej. Najważniejsze, by perfumy nie były zbyt ostre, gdyż zamiast pobudzać zmysły będą odstraszać. Jakie są najlepsze męskie perfumy?

Kultowe i najlepsze męskie perfumy

Na pewno nie raz zastanawiałeś się, dlaczego niektóre męskie perfumy są tak popularne i kultowe. Dlaczego jedne są częściej kupowane, a drugie prawie wcale? Można by rzec marka, dla niektórych to prestiż psikać się perfumami znanych producentów. Ale marka marką – nikt przecież nie wybierze perfum, których zapach mu się nie podoba. Dlatego najlepszą i najprostszą odpowiedzią jest klasyka, bo to właśnie ona wpływa na to, że takie perfumy męskie uznawane są za ponadczasowe. Perfumy będą zawsze na czasie, jeśli będą zawierać klasyczne nuty tj. drzewne, korzenne, cytrusowe, morskie, skórzane oraz ziemiste.

Jakie perfumy męskie uwielbiają kobiety?

Dobre perfumy męskie działają na kobiety jak magnes. Niejedna obejrzy się za Tobą na ulicy, czując niezwykle urzekający aromat. Aby pobudzić zmysły kobiet, wybierz perfumy, które w swoim składzie będą zawierać zapach olejku jaśminowego czy olejku ylang-ylang (jest to kwiat tropikalnego drzewa o balsamicznym, słodkim aromacie). Pozyskiwana z drzewa aloesowego żywica kyara to także świetny dodatek do męskich perfum. Jest to rzadki, a co za tym idzie drogi składnik, dlatego dość często zastępuje się go agarem, znanym także jako oud.

Jak aplikować męskie perfumy?

To, gdzie i ile razy się spryskujemy ma ogromne znaczenie, ponieważ nawet najlepsze perfumy dla mężczyzn użyte w nieodpowiednim miejscu i w nadmiarze, stracą na swoim uroku. Dobrymi miejscami do stosowania perfum są nadgarstki, szyja oraz okolice za uszami. Dlaczego właśnie tam? Są to miejsca dobrze ukrwione z cienką skórą, co sprawia, że zapach męskich perfum będzie uwalniał się przez długi czas. OK, a ile razy pryskać się perfumami? Najlepiej od trzech do czterech razy. Pamiętaj, że lepiej, jeśli zapach jest słabszy niż miałby być zbyt mocny. Musisz zwrócić uwagę także na to, że z czasem przyzwyczaisz się do zapachu, którego używasz i nie będziesz odczuwał go tak intensywnie jak na początku. W przeciwieństwie do ludzi, którymi się otaczasz.

Jaki będzie najładniejszy zapach perfum męskich? Na pytanie nie jest łatwo odpowiedzieć. Każdy z nas jest inny i każdy z nas lubi inne zapachy. Czasem warto postawić na klasykę, czasem można wybrać śmielsze zapachy. Wszystko zależy przede wszystkim od okazji, na jaką się wybierasz. Innej kompozycja będzie dobra do pracy, inna na randkę.

Dodaj komentarz