Najlepsze oczyszczacze powietrza do 2000 zł - AlfaBloger.pl

Oczyszczacz do powietrza sprawdzi się w każdym domu i w każdym domu się przyda, nie ma co do tego wątpliwości, biorąc pod uwagę jakość powietrza w Polsce. Statystyki nie są dla naszego kraju przychylne, ponieważ okazuje się, że polskie miasta są w niechlubnej czołówce najbardziej zanieczyszczonych.

Niestety nie jest łatwo o jego poprawę w państwie, które największe pokłady energii czerpie z węgla, rozwój przemysłowy i technologiczny, także nie pomaga. W trosce o nasze bezpieczeństwo, zdrowie i dobre samopoczucie warto zainwestować w dobrej klasy oczyszczacz.

Oczyszczacze do powietrza, czy to musi być drogie?

Zazwyczaj ceny tego typu produktów idą w parze z ich jakością, czyli aby móc cieszyć się czystym powietrzem, trzeba będzie ponieść duże koszta? Ze względu na coraz większe zainteresowanie sprzętem tego typu z roku na rok rośnie, ich popularność, z tego też względu na rynku znajdziemy naprawdę sporą ilość oczyszczaczy różnych producentów, dzięki temu dopasujemy najlepsze urządzenie, także pod kątem finansowym.

Czy na rynku znajdziemy naprawdę skuteczny oczyszczacz do powietrza, którego kwota nie przekroczy 2000 zł? Na szczęście okazuje się, że nie jest to wcale takie trudne, oczywiście rolę gra tutaj powierzchnia oczyszczania i wydajność oczyszczacza, im większe oczyszczacze, tym większa ich cena.

3 najlepsze modele do 2000 zł:

  • Vestfrost VP-A1M30WH- oczyszczacze duńskiego producenta, są doskonałym przykładem na to, że można połączyć stosunkowo niską cenę urządzenia z oczyszczaniem na bardzo wysokim poziomie. Ten model nadaje się do pomieszczeń nie przekraczających 42 m2, we wnętrzu oczyszczacza zastosowano filtr wstępny, węglowy HEPA, lampę UV oraz jonizator, to bardzo duży plus, dzięki wieloetapowym filtrowaniu powietrze jest czyste i świeże, a samopoczucie o niebo lepsze. Dodatkowo wszystkie oczyszczacze Vestfrost można obsługiwać zdalnie poprzez aplikację mobilną. W dobrych sklepach kupisz go za 1099 zł.

  • Sharp FP-J40EU-W- idealny model do niewielkich powierzchni, nie przekraczających 30m2, skuteczne oczyszczanie z jonizatorem w technologii plasmacluster, bardzo cicha praca oraz energooszczędność, czyni ten oczyszczacz do powietrza modelem z idealnym stosunkiem jakości do ceny, kupisz go już za 1299 zł.

  • Sharp KC-F32EUW- kolejny oczyszczacz, od japońskiego producenta, którego cena nie przekracza 2000 zł, w profesjonalnym sklepie, jak goodair.pl kupisz ten model w cenie 1299zł. Wieloetapowe oczyszczanie powietrza z dodatkową funkcją nawilżania. Sprawdzi się na małych powierzchniach (wydajność:180m3/h, powierzchnia oczyszczania: 21m2). Pracuje na tyle cicho, że doskonale sprawdzi się także w sypiali, czy pokoju dziecięcym. Prosty w obsłudze, z możliwością pracy w trybie automatycznym.

Jak widać oczyszczacze nie muszą być bardzo drogie, modele na które nie wydasz więcej niż 2000 zł, są również skutecznymi sterylizatorami powietrza. Warto postawić na model sprawdzonego producenta takiego jak Sharp czy Vestfrost, można także śledzić dostępne promocje, lub zdecydować się na zakup na raty. W profesjonalnych sklepach możemy liczyć na pomoc w wyborze optymalnej opcji, by móc cieszyć się czystym powietrzem we własnym domu.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz