relacje z kobietami

Często się mówi, że mężczyźni pochodzą z Marsa, a kobiety z Wenus. Nic dziwnego, ponieważ każda z płci różni się pod względem emocjonalnym. Mężczyźni zastanawiają się, jak zrozumieć kobietę, kobiety zaś starają się zmieniać charaktery swoich partnerów. Oto fakty o kobietach, które powinieneś znać, aby choć trochę lepiej je zrozumieć.

Kobiety kochają za osobowość

Mężczyźni są wzrokowcami, dlatego czasem tak ciężko zrozumieć im, że wygląd dla kobiet nie ma tak istotnego znaczenia. Owszem, pociąga je ciało, ale to zadbany mężczyzna o dobrym charakterze zostaje w ich życiu na dłużej.

Kobiety potrzebują towarzystwa innych kobiet

Tak jak dla Ciebie ważne jest wyjście z kolegami do pubu, na mecz, czy ognisko, tak i dla niej istotne są babskie spotkania. Są sprawy, o których będzie chciała porozmawiać z koleżankami lub mamą – kobietami, które jak nikt inny ją zrozumieją. To właśnie takie spotkania stanowią o poczuciu jej własnej kobiecości, a przede wszystkim działają jak terapia.

Emocjonalna huśtawka to natura

To nie kaprysy i chęć zrobienie Ci na złość to kobieca natura. Większość kobiet cierpi na zespół napięcia przedmiesiączkowego, ta zwany PMS. Zwiększona wrażliwość, uczucie niepokoju, zmęczenie, bóle i osłabienie fizyczne powodują, że kobiety stają się drażliwe. Jednego dnia wszystko je denerwuje, drugiego są najukochańszymi istotami. Jak zrozumieć kobietę w tej sytuacji? Odpowiedź jest prosta, nie próbuj rozumieć, po prostu bądź i okaż wsparcie.

Kobiety lubią być doceniane

Każdy człowiek na ziemi chce czuć się dla kogoś ważny. Kobiety uwielbiają, jak mężczyzna okazuje zainteresowanie i o nie dba. Nie zrobiła Ci obiadu, dlatego że musiała – równie dobrze mógłbyś zrobić to sam. Doceń te nawet najmniejsze gesty, zabierz ją w fajne miejsce lub miło spędź z nią czas. Dzięki temu będziesz miał przy sobie szczęśliwą kobietę.

Kobiety nie znoszą marud

Wspomniane wyżej punkty dotyczyły, tego, co uwielbiają kobiety. W ostatnim punkcie omówimy cechę, której kobiety nienawidzą. Nie zdziw się, że nie będzie chciała z Tobą rozmawiać, jeśli 50 % waszej poprzedniej rozmowy to narzekania, że jest za zimno, że szarlotka za słodka, a kawa za słaba, że w pracy ciężko a w nocy nie możesz spać. Tak to nie działa. Kobiety lubią, gdy jesteś radosny i nastawiony pozytywnie do życia.

Relacje damsko-męskie nie zawsze są łatwe. Jednak kluczem każdej dobrej relacji jest rozmowa oraz zrozumienie. Kobiety nie są tak skomplikowanymi istotami, jak Ci się wydaje.

Dodaj komentarz