golenie wlosow

Męska depilacja obejmuje miejsca intymne, plecy czy klatkę piersiową. Każdy mężczyzna niejednokrotnie zadał sobie pytanie golić klatę, czy może jednak nie golić. Jak to jest? Warto to zrobić, czy może nie przejmować się włosami na klatce piersiowej. A jeśli tak, to jaką metodę wybrać?

Golić, czy nie?

Postawmy sprawę jasno – to indywidualna sprawa każdego mężczyzny. I nie ważne czy zdecydujesz się na golenie klatki piersiowej, czy nie to nie będzie determinowało tego, czy jesteś prawdziwym mężczyzną, czy też nie. Jednakże trzeba tutaj zwrócić uwagę na pewną sprawę. A mianowicie, jeśli jesteś posiadaczem piękne wyrzeźbionej klatki piersiowej to zrozumiałe, że będziesz chciał jak najlepiej ją wyeksponować. Natomiast jeśli jesteś chudy depilacja klatki piersiowej może spowodować, że będziesz przypominał wyglądem anorektyka. Więc wszystko zależy od Twojej budowy ciała.

Golenie klatki piersiowej maszynką

Golenie klatki piersiowej maszynką do golenia jest najszybszym i najprostszym sposobem. Tutaj należy pamiętać o kierunku golenia – najpierw golimy z włosem, a dopiero potem pod włos. Jeśli masz wrażliwą skórę, warto być zaopatrzył się w produkt, który zmiękcza zarost oraz zredukuje liczbę podrażnień.

Nie musisz pozbywać się całego owłosienia z klatki piersiowej. Dzięki tej technice możesz wyczarować naprawdę ładne cudo na swojej klacie. Przerzedzając dziką puszczę włosów i usuwając brzydkie i nieestetyczne włoski, będziesz mógł cieszyć się piękną klatkę z zarostem.

Depilacja laserowa mężczyzn

Innym sposobem na nadmierne owłosienie jest depilacja laserowa klatki piersiowej. Ta alternatywa jest bardziej skuteczna w przeciwieństwie do golenia maszynką. Na pewno ten zabieg jest dużo bezpieczniejszy – nie podrażnia, nie boli i nie jest przyczyną wrastających włosków. Choć trzeba go powtarzać co jakiś czas, jest naprawdę trwały. Wadą może być jego cena oraz to, że przez kilka dni nie będziesz mógł wystawiać klatki piersiowej na promienie słoneczne.

Krem depilacyjny dla mężczyzn

OK, ale to jeszcze nie wszystkie sposoby na depilację klatki piersiowej. Na rynku dostępne są różne kremy depilacyjne dla mężczyzn. Tutaj należy pamiętać, że nie wolno ich używać dwukrotnie. Jeżeli posiadasz długie włosy na klatce, krem depilacyjny dla mężczyzna może stanowić pierwszy etap pozbycie się owłosienia.

Pielęgnacja po depilacji

Nie wolno zapomnieć o pielęgnacji klatki piersiowej po depilacji czy goleniu. Ważne, aby przez kilka pierwszych dni odpowiednio nawilżyć skórę, używając lekkiego kremu.

Dodaj komentarz