portfel meski

Obecnie coraz częściej wybieramy płatności bezgotówkowe, większość ludzi płaci w sklepach kartą. Coraz bardziej na topie, szczególnie wśród młodych ludzi, stała się płatność telefonem. Męski portfel, choć służy jedynie do przechowywania gotówki, kart płatniczych czy dokumentów, powiązany jest z klasą i reprezentuje styl każdego mężczyzny.

Klasyczny męski portfel skórzany

Słysząc hasło „męski portfel” zapewne większość osób oczyma wyobraźni widzi klasyczny, skórzany portfel. Jest on bardzo eleganckie, a ze względu na materiał, z którego został wykonany jest bardziej wytrzymalszy. Na rynku dostępnych jest wiele rozmiarów oraz wzorów. W zależności od preferencji, możesz wybrać gruby, duży męski portfel skórzany, do którego zmieszczą się nie tylko banknoty, karty płatnicze i dokumenty, ale także prawo jazdy czy dowód rejestracyjny. Jeśli natomiast nie lubisz nosić przy sobie dużego ciężkiego portfela bez problemu w ofercie znajdziesz małe skórzane męskie portfele typu slim. Jest w nich miejsce na banknoty oraz karty. Te smukłe i cienkie portfele skórzane nie zdeformują spodni czy marynarki, dlatego będą idealnym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy chodzą w garniturach.

Portfele męskie sportowe

Alternatywą do skórzanego portfela są portfele sportowe męskie. Wykonane z materiału, są dużo lżejsze od wcześniej opisywanego modelu. Z tego względu są bardziej komfortowe w użytkowaniu szczególnie podczas letnich dni. Portfele męskie sportowe będą pasowały do szortów, dżinsów oraz do nerki noszonej przy pasie. Podczas gdy skórzane portfele występują w czerni lub odcieniach brązu, tutaj mamy szersze pole kolorystyczne.

Portfel męski mały

Są takie sytuacje w życiu, kiedy nie musisz zabierać ze sobą całego portfela. Wychodzisz na spacer czy do osiedlowego sklepiku po drobne zakupy, nie potrzebujesz zabierać ze sobą wszystkich kart płatniczych czy dokumentów. Przydałby ci się mały portfel męski, a może nim być bilonówka, która służy do przechowywania monet. Jest ona niewielka, więc sprawdzi się przy wielu okazjach. W kategorii małych portfelów możemy wyróżnić również portfele slim męskie. Są one cienkie, eleganckie i praktycznie niewidoczne, dlatego można je nosić w kieszeniach spodni, nawet tych garniturowych.

Zatem, jaki portfel wybrać?

Najlepszy portfel to ten ponadczasowy wykonany z wysokiej jakości materiału. Zatem sprawdzi się model składany lub typu slim. Składany portfel zajmuje więcej miejsca, więc nie należy go nosić w kieszeni. Zawsze lepiej wybrać portfel skórzany niż materiałowy, gdyż jest bardziej praktyczny i odporny na zabrudzenia oraz otarcia.

Dodaj komentarz